FURNITURE / Tables / Pedestal 10951357

nr 1095 1357

PEDESTAL

porcelain, around year 1900, height: 94 cm, minor cracks.

porslin, omkring 1900, höjd: 94 cm

Condition: nagg,lagning

1500

SEK 900

Monday Mars 13 2017
at 20:42:35